AnyMote

IPhone Ve IPad İçin Uzaktan Kumanda Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
tamindir.com

AnyMote, Smart TV, ev sinema sistemi, set üstü kutusu, projektör klima kısacası kumanda ile yönetilebilen her türlü cihazın yanı sıra ampül, hoparlör, medya yöneticileri gibi ağa bağlı WiFi cihazlarını tek bir kumandadan kontrol etme kolaylığı tanıyan iPhone ve iPad cihazlarla da uyumlu evrensel uzaktan kumanda uygulaması.

Mobil cihazlar için geliştirilmiş uzaktan kumanda uygulamalarından oldukaç farklı bir uygulama AnyMote. AnyMote Home cihazı aracılığıyla kızılötesi sensörü olmayan iOS cihazlara da uzaktan kumanda işlevi kazandırması dışında özellik olarak ta gelişmiş. Kızılötesi ve WiFi bağlantılarını destekleyen 1 milyondan fazla cihazla uyumlu olan kumandada klasik ses, kanal değiştirme menüsünü dilediğinizce özelleştirebiliyor, makro atayabiliyorsunuz. (telefon çaldığında televizyonun sesini kapat, tv’yi açtığımda hdmi 1’ geç ve ses sistemi aç gibi; örnekler çoğaltılabilir)

Kolay kullanım sunan modern hatlara sahip kullanıcı arayüzüne sahip olan uzaktan kumandanın ücretsiz olması ise – platformu göz önüne aldığımızda – şaşırtıcı. Tek eksi yanı iOS cihazlarda kızılötesi olmadığından ek cihaz almaya yönlendirmesi.

İndirme Sayfası (tamindir.com)