AnadoluJet

AnadoluJet

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
tamindir.com gezginler.net

AnadoluJet uygulamasıyla iOS işletim sistemli cihazlarınızdan uçak bileti satın alabilir, online check-in işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

AnadoluJet uygulamasıyla iOS işletim sistemli cihazlarınızdan uçak bileti satın alabilir, online check-in işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Anadolujet’in resmi uygulaması ile yurt içi ve yurt dışı seyahatleriniz için uçak biletinizi kolayca satın alabiliyorsunuz. Uçuş tarihiniz kesinleşmediyse rezervasyon yapma imkanı da sunan uygulamada, online check-in işlemlerinizi de hızlıca gerçekleştirebilmeniz mümkün. Biletinizin çıktısını almanıza gerek kalmadan mobil biniş kartı da oluşturabileceğiniz uygulamada, satın alma işlemlerinizde Touch ID bilgilerinizi kullanarak ödeme işlemlerinizi güvenli bir şekilde de gerçekleştirebilirsiniz.

iPhone ve iPad cihazlarda Sesli Asistan özelliğini kullanarak, klavyeyle uğraşmadan sadece konuşarak da uçuş arayabileceğiniz uygulamada uçuşları takip de edebiliyorsunuz. Seçtiğiniz kriterlere göre en uygun fiyatlı uçuşları sizlere sunan AnadoluJet uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Kurulduğu günden bu yana yolcularına ekonomik uçuş imkanı sunan ve toplam 25 destinasyonda yıllık 2,5 milyonu aşkın yolcusuna uçuş hizmeti veren AnadoluJet, AnadoluJet Magazin ile seyahat dosyalarına ek olarak, Ankara ve Anadolu’dan son haberler, Anadolu’nun yükselen ve kaybolmaya yüz tutan değerleri gibi farklı başlıklarla Anadolu kültürüne ışık tutuyor ve sadece bir uçuş dergisi olmanın ötesine geçiyor.

AnadoluJet, yüksek hizmet kalitesini Eylül 2009′dan itibaren içerik ve tasarım olarak yenileyerek bir üst çıtaya taşıyor. Şimdi de AnadoluJet Magazin iPad uygulaması ile dergide yer alan içeriğin tümüne ek olarak dergide bulamayacağınız genişletilmiş içeriğe ve interaktif uygulamalara; ses dosyalarından sanatçı ve albümlerin demolarına, video kliplerden resim galerilerine ve çeşitli animasyonlara da ulaşabilirsiniz.

AnadoluJet Magazin iPad uygulaması ile iPad'inizi hem dikey hem yatay kullanarak dergilerinizi okuyabilirsiniz. Arşivde yer alan bütün dergileri ücretsiz olarak yükleyebilir* dilediğinizi silip tekrar yükleyebilirsiniz. Derginizi okurken kaldığınız yeri ya da beğendiğiniz sayfaları favorilerinize ekleyebilir daha sonra kaldığınız yerden veya beğendiğiniz sayfalara favorilerinizden hızlıca ulaşabilirsiniz. Dergi içinde yeralan linkleri tıklyarak uygulamadan ayrılmadan internet sayfalarına da ulaşabilirsiniz.

* Her bir sayı ortalama 50-100 MB yer kaplamaktadır. Genişletilmiş içerik ve interaktif uygulamlar dahil olmak üzere yükleme işlemini yapabilmeniz için AnadouJet Magazin iPad uygulamasını internet bağlantınız aktif haldeyken kullanmanız önerilir. İndirdiğiniz dergileri internet bağlantınız aktif değilken okuyabilir ancak internet bağlantısı gerektiren linkler çalışmayacaktır.

İndirme Sayfası (gezginler.net)