Akbank Direkt

iPhone ve iPad İçin Resmi Akbank Bankacılık Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: AKBANK
tamindir.com indir.com gezginler.net

iPhone ve iPad sahiplerinin Akbank hesaplarını cihazlarından yönetebilmeleri için kullanmaları gereken resmi iOS uygulaması Akbank Direkt olarak yayınlanıyor ve uygulamanın sahip olduğu özellikler her ne kadar tüm bankacılık işlemlerini karşılamasa da, rahat kullanımı ve temel ihtiyaçları barındırması sayesinde kullanılabilir uygulamalar arasına giriyor.

Uygulamada yer alan işlemler para transferleri yapabilme, kredi kartı ödeme ve diğer işlemler ve gün içindeki işlemleri görüntüleme olarak belirlenmiş. Bunun yanında döviz hesaplama gibi bazı işe yarar ek özellikler de var ve bunlar Akbank müşterisi olmayanlar tarafından da kullanılabiliyor. Her ne kadar çok ayrıntılı işlem ve detaylara izin vermese de uygulamaya giriş yapmanın kolay olması ve diğer bankalar gibi onlarca adım barındırmaması sayesinde işinizi çok daha hızlı halledebiliyorsunuz.

Tasarım olarak sade ve işleve yönelik hazırlanmış olan uygulamayı yönetirken herhangi bir sorun yaşayacağınızı sanmıyorum. Eğer sürekli bilgisayar başında olamıyorsanız ve acil para transferi ile kredi kartı ödemeleri gibi ihtiyaçlarınız varsa sık sık kullanacağınız uygulamalar arasına girecektir.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Akbank müşterilerinin bankacılık işlemlerini istedikleri yerden ve istedikleri zaman gerçekleştirebilmeleri için geliştirilmiş olan Akbank Direkt uygulamasını iPad cihazlarınızda ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ana sayfası ile özel bir mobil bankacılık deneyimi sunan Akbank Direkt uygulamasına sadece tek şifre kullanarak giriş yapabilir ve ilk kez Türkiye' de uygulanan kredi kartı bilgilerinizi kullanarak da giriş yapabilirsiniz.

Uygulama sayesinde ihtiyacınız olduğu her zaman para transferi yapabilir, gün içi işlemlerinizi görüntüleyebilir, kredi kartı borcu ödemeleriniz ile ve ekstre ayrıntılarınızı görebilir, kredi başvurusu, bakiye sorgulama ve bilgi güncelleme gibi işlemlerin yanında daha bir çok Akbank bankacılık işlemini kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Uygulamaya Müşteri numaranız ile giriş yapmak isterseniz müşteri numaranız-kullanıcı adınız-Akbank Direkt şifresini, Kredi kartı ile giriş yapmak isterseniz kredi kartı numaranız-kartınızın son kullanma tarihi- kart şifrenizi kullanarak giriş yapabilir ve hemen işlem yapmaya başlayabilirsiniz.

Bütün bunların yanında uygulamada bulunan döviz hesaplama modülü ve en yakın Akbank nerede aracından Akbank müşterisi olmasanız bile yararlanabilirsiniz.

1 Temmuz 2014'de yapılan 3.0.0 sürüm güncellemesi sonrasında uygulamaya eklenen özellikler;

Dünyada ilk defa iBeacon teknolojisi ile Akbank ATM'lerinden hızlı para çekme imkanı,

KKB Risk Raporu Başvurusu,

Kredi Kartını internet ve yurtdışı alışverişlerine kapatma imkanı,

Kredi Kartı harcama grafiğini takip edebilme,

Kişisel kampanya takibi,

Günlük işlemlere ait limitleri düzenleme,

Tercih ve Güvenlik ayarlarını hızlı güncelleme ile Twitter üzerinden görüş iletme,

Size özel hizmet alabileceğiniz Akbank Direkt Plus ve iş ve bireysel hesaplarınızı tek bir platformdan yönetebileceğiniz Akbank Direkt İşim hayata geçmiştir.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;