Aerobilet

iPhone ve iPad için Otel ve Uçak Rezervasyonu Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: Rusça, Almanca, Türkçe, İngilizce
tamindir.com indir.com gezginler.net

Aerobilet iPhone ve iPad mobil cihazlar için tasarlanmış bir seyahat uygulaması ve içerisinde dünyadaki tüm uçuş ve otelleri barındırması nedeniyle takdiri hak ediyor. Direkt olarak uygulamanın içerisinden rezervasyonlarınızı yapabileceğiniz Aerobilet bu konuda oldukça kullanışlı bir arayüz sunuyor.

Ücretsiz ve içerisinde herhangi bir reklam barındırmayan uygulama şu anda 200.000’den fazla otel ve 700’den fazla havayolu ile oldukça geniş kapsamlı. SSL ödeme yöntemi ile çalışan uygulama aracılığıyla kolayca kredi kartınızla ödeme gerçekleştirebiliyorsunuz.

Birden fazla para birimini destekleyen uygulamada fiyatları araştırırken bir yandan da alternatif otel ve uçuşlardaki fiyatları da karşılaştırma imkanına sahipsiniz. Satın almanızın ardından SMS ve e-posta yoluyla sizi bilgilendiren uygulama sayesinde onayınızı da görebiliyorsunuz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)
Seyahat veya gezilerinizde ihtiyacınız olan uçak bileti ve otel rezervasyonu durumlarında kullanabileceğiniz Aerobilet uygulaması ile istediğiniz her yerden uçak bileti satın alabilir ve otel rezervasyonlarınızı yapabilirsiniz.
iPhone, iPad ve iPod Touch akıllı telefonlarınızda tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Aerobilet uygulamasının veritabanında bulunan ve dünya üzerinde 200 bin' den fazla otel arasından gideceğiniz yerdeki otellerden birisini seçerek hızlı bir şekilde otel rezervasyonu yapabilir veya dünya çapında hizmet veren 700' den fazla havayolu firmasından birisini seçerek uçak bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Rezervasyon yaptırmanın dışında satın alma işlemlerinize de izin veren uygulama ile kredi kartınızı kullanarak ister tek çekim isterseniz taksitli olarak uçak bileti satın alabilir ya da otel odası kiralayabilirsiniz. Aerobilet ile yapacağınız tüm ödeme işlemleri SSL güvenlik sistemi üzerinden yapılmaktadır. Bütün bunların yanında Türkçe, Almanca, İngilizce ve Rusça dil desteğinin de bulunduğu uygulama ile ilgili veya yapacağınız herhangi bir işlem ile ilgili bilgileri 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz Aerobilet müşteri hizmetleri 444 0 003 no' lu telefonu arayarak müşteri temsilcisinden alabilirsiniz.
İndirme Sayfası (indir.com)

Aerobilet:Uçak bileti almanın en hızlı ve kolay yolu

AEROBILET dünya çapında uçak ve otelleri arayarak rezervasyon yapabileceğiniz, kullanımı kolay ve hızlı mobil gezi/seyahat uygulamasıdır.

Aerobilet uygulamasını kullanarak uçakların son durumlarını kontrol edebilirsiniz. Avantajlı ve ekonomik uçak biletleri, kampanyalı oteller sadece bir dokunuş uzaklıkta.

Aerobilet'te tüm havayollarının uçuş tarifelerini ve fiyatlarını bir arada bulabilir, karşılaştırarak kolayca satın alabilirsiniz.

Aerobilet içinde reklam ve görüntü kirliliği içermeyen ücretsiz bir uygulamadır.

200.000 den fazla otel ve 700 den fazla havayolu arasında dilediğiniz uçuşu seçerek dilediğiniz otele rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Uçak biletlerinizi kredi kartınızla taksitle satın alabilir ve bütçenizi rahatlatabilirsiniz.

Tüm satın alma işlemleri SSL güvenlik yöntemleri kullanılarak yapılır. Güven içinde aklınız arkada kalmadan uçak biletinizi satın alabilirsiniz.

Aerobilet şuanda İngilizce, Türkçe,Almanca ve Rusça dillerinde kullanılabilir.

Çeşitli parabirimleri desteği sayesinde dilediğiniz para birimini kullanarak uçuş fiyatlarını karşılaştırabilir ve satın alabilirsiniz.

Aerobilet'ten uçak biletinizi satın aldığınızda bilet bilgileriniz size SMS ve E-posta yoluyla hemen gönderilir. Böylelikle satın alma işleminizin gerçekleştiğini kolaylıkla kontrol edebilirsiniz.

Biletinizi almadan önce ya da aldıktan sonra tüm sorularınız için Aerobilet destek hattını (444 0 003 ) arayabilir, kolayca bilet iptal ve değişiklik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;