Adobe Shape CC

iPhone ve iPad için Vektörel Çizim Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: Adobe
tamindir.com indir.com

Adobe Shape CC iOS kullanıcılarına vektör tasarım oluşturma konusunda yardımcı olmak üzree tasarlanmış ücretsiz ve faydalı bir uyuglamadır. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulamayı hem tablet hem de akıllı telefonlarınız üzerinde sorunsuzca kullanabilirsiniz.

Uygulamayı kullanarak gözünüze çarpan, ilginç ve ilham yaratan şekillerin fotoğraflarını çekebilir ve bunları vektör olarak mobil cihazınızda saklayabilirsiniz. Dilediğiniz zaman bu görüntüleri işleyebilir ve farklı mecralar üzerinden paylaşabilirsiniz.

Uygulamada çok sayıda araç bulunmakta. Bu araçları kullanarak çektiğiniz görselleri daha iyi hale getirme şansına sahipsiniz.

Ücretsiz olarak sunulan 2 GB kapasitesindeki boş alanı ekstra ücret ödeyerek artırmak mümkün. Ekstra alan (20GB) satın almak için ödemeniz ücret aylık 1.99 dolar olarak belirtiliyor.

Adobe Shape CC özellikle reklamcılar, tasarımcılar ve organizatörler tarafından kullanılabilecek pratik bir uygulama. Ücretsiz olarak sunulması da en önemli artısı.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Adobe Shape CC uygulamasını iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınıza yükleyerek bu cihazlarınızda vektörel çizimler yaparak kendi tasarımlarınızı oluşturabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz uygulama sayesinde etrafınızda bulunan objelerin resimlerini çekerek cihazınızda vektör olarak saklayabilirsiniz. Ayrıca bu görüntüleri kolayca işleyerek sosyal platformlarda paylaşabilirsiniz. Uygulama içerisinde vektör resimlerinizi işlemeniz için bir çok araç bulunuyor. Bu araçlara uygulamanın arayüzünden kolaylıkla ulaşabilir ve tek bir dokunuşla vektör çizimlerinizi işleyebilirsiniz.

Reklamcılar ve tasarımcıların ilgisini çekeceğiniz düşündüğüm Adobe Shape CC uygulamasını denemenizi öneririm.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;