Adobe Scan: PDF Tarayıcısı, Belge, Fatura

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
gezginler.net

Basılı belgelerden dijital ortama hızla geçin. Ücretsiz Adobe Scan uygulaması, aygıtınızı metinleri otomatik olarak tanıyan (OCR) güçlü ve taşınabilir bir tarayıcıya dönüştürür. Faturalar, notlar, resimler, belgeler, kartvizitler ve beyaz tahtalar dahil her şeyi, yeniden kullanabileceğiniz içeriklere sahip Adobe PDF belgelerine dönüştürün.

NASIL ÇALIŞIR?o YAKALAYIN. Her şeyi PDF'ye tarayın. Gelişmiş görüntü teknolojisi kenarları otomatik olarak algılar ve taranmış içeriği netleştirir. o GELİŞTİRİN. Film rulonuzdaki taramalara veya fotoğraflara rötuş yapın. Kolayca önizleyin, yeniden sıralayın, kesin, döndürün ve rengi ayarlayın.o YENİDEN KULLANIN. Taramanızı otomatik metin tanıma özelliğiyle içerik oluşturan yüksek kaliteli Adobe PDF belgelerine dönüştürün.

Bu kadar kolay.

ADOBE SCAN SİZİN İÇİN NE YAPABİLİR?

o HER ŞEYİ, HER YERDEN, HER ZAMAN TARAYIN. Formlar, faturalar, notlar ve kartvizitleri yakalayın. Çok sayfalı belgeleri bile tek bir dokunuşla tarayabilirsiniz.

o İÇERİĞİ GERİ DÖNÜŞTÜRÜN. Ücretsiz, dahili optik karakter tanıma (OCR) sayesinde Adobe Acrobat Reader'da çalışabileceğiniz yüksek kaliteli bir PDF oluşturarak taranmış içeriği yeniden kullanabilirsiniz.

o HAREKET HALİNDE DAHA FAZLASINI YAPIN. Anında erişim ve paylaşım için taramalarınızı Adobe Document Cloud'a kaydedin. Metin arama, önemli bölümleri vurgulama ve notlar ekleme gibi özelliklerle uzun yasal belgelerin bile üstesinden gelebilirsiniz.

o BAĞLANTI KURUN. Adobe Scan, PDF'lerinizle daha fazlasını yapmanızı sağlayan dünyanın en iyi belge hizmetleriyle bağlantı kurmanızı sağlar. Düzenleyin, Microsoft Office belgelerine dönüştürün, doldurun ve imzalayın ve imzaları takip etmek üzere gönderin. 

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;