Aces of the Luftwaffe

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Demo
Dil: İngilizce
Üretici: HandyGames
indir.com gezginler.net

Aces of the Luftwaffe; iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz, savaş uçağı pilotu olarak rol alacağınız oldukça eğlenceli bir uçak savaş oyunudur.

Dünya savaşı sırasında ölümlerin ve bombaların ölüm saçtığı bir dönemde sen de bir savaş uçağı pilotu olmak istemez miydin? Gerçek bir savaş ölümüne bir mücadele, tamamlanması gereken zorlu görevler, korunmayı bekleyen koca bir ülke ve sana güvenen koca bir millet. 

Gerçek bir savaşta aktif rol alıp halkınızı koruyun, gökyüzünü düşmanlardan temizleyene kadar elinizi tetikten çekmeyin ve hiç kimseye acımayın. Gerçekçi oyun sahneleri, kaliteli oyun çözünürlüğü, gerçekçi ses efektleri ve kolay kullanımlı yenilenmiş menüsü ile bu harika savaş oyunu oynanmak için seni bekliyor.

İyi Eğlenceler!

İndirme Sayfası (indir.com)
Aces of the Luftwaffe ile Avrupa savaşında aksiyona dalın ve yıldız bir savaşçı olun.

Avrupa'daki savaş tüm heyecanıyla sürerken kendinizi gösterme zamanı.Büyük düşmanlar ile karşılaşana kadar Axis uçakları ve panzerler ile savaşın – ACES OF THE LUFTWAFFE.

HİKAYEİngiltere en zor zamanlarını yaşıyor. Axis en iyi savaşçılarını İngiltere Savaşı için hazırlıyor ve bunları ortadan kaldırabilecek yalnızca birkaç cesur asker var. Savaş uçağınıza atlayın ve gökyüzünü düşmanlardan tamamen temizleyene kadar elinizi tetikten çekmeyin! Acımasız Aces of the Luftwaffe ekibini ortadan kaldırdıktan sonra savaşı ana topraklarda yürütmeye hazır mısınız?

İngiltere'yi ortadan kaldırmayı planlayan Luftwaffe'nin zalim planlarını bozabilecek misiniz?

ÖZELLİKLER

  • Binlerce düşman uçağıyla savaşın
  • Uçağınızı ve pilotunuzu kendiniz seçin ve yükseltin
  • Zorlu düşmanları yenin
  • Bomba gibi görevleri tamamlayın
  • Kuvvetli takviyelerin tadını çıkarın
İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;