AcabaNerede

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: Korgun
gezginler.net

AcabaNerede, kişilerin izne bağlı olarak birbirlerinin nerede olduklarını görebilecekleri bireysel konum servisidir. AcabaNerede servisinden sadece Turkcell aboneleri faydalanabilir. 

NASIL KAYIT OLURUMServise ücretsiz kayıt olmak için KAYIT yazıp 5255'e SMS gönderin. Gelen onay mesajına EVET yazıp 5255’e göndererek ücretsiz üyeliğinizi başlatın.

NASIL ŞİFRE ALIRIMSIFRE yazın 5255'e gönderin, servis size bir şifre oluşturacaktır. iPhone uygulaması üzerinden servisin size verdiği rumuz ve şifreniz ile giriş yaparak listenizdeki kişileri sorgulayabilirsiniz.

NASIL LİSTE OLUŞTURURUM Sevdiklerinizi, arkadaşlarınızı servise davet ederek nerede olduklarını öğrenebilirsiniz. Uygulama içerisindeki DAVET menüsünden telefon rehberinizdeki dilediğiniz kişiyi veya numarasını bildiğiniz tanıdıklarınızı servise ücretsiz davet edebilirsiniz. Davetinizi kabul eden kişileri LİSTEM menüsünde görebilir, NEREDE olduklarını öğrenebilirsiniz. Listenizdeki bir kişinin nerede olduğunu öğrenmek standart üyeler için 60 kuruş ile ücretlendirilir. Konumu sorgulanan kişiler her hangi bir ücret ödemezler. Sizin nerede olduğunuzu görmesine onay verdiğiniz kişileri İZİNLERİM bölümünde görebilir dilerseniz konumunuzu kapatabilir veya listesinden çıkarabilirsiniz.

NASIL TAKMA AD VEREBİLİRİMUygulama içerisindeki TAKMA AD menüsünden, Listenizdeki kişilerin rumuzunu değiştirip, dilediğiniz daha anlaşılır bir isim verebilirsiniz. 

ÜCRETLENDİRMEStandart üyeler için;Turkcell 5255 kısa mesaj numarası üzerinden çalışan SMS hizmeti, acabanerede.com internet sitesi veya iPhone / iPad uygulaması üzerinden yapılacak her NEREDE veya benzeri konum sorgusu 60 kuruş olarak ücretlendirilecektir.IZLE paketi ücreti haftalık 3TL'dir. IZLE paketiniz istediğiniz sürece devam eder. İzle paketi detaylı bilgi için; http://www.acabanerede.com/site/izleAvantajlı paket ücreti haftalık 3TL'dir. Avantajlı paketiniz istediğiniz sürece devam eder. Avantajlı paket detaylı bilgi için; http://www.acabanerede.com/site/avantajAcabaNerede Servisi ile ilgili, üye kullanım bilgisi veya çeşitli bilgilendirme içeren tüm mesajlar ücretsizdir.Konumu sorgulanan kullanıcılar herhangi bir ücret ödemezler. 

AcabaNerede servisi üyeliğini iptal etmek için IPTAL yazarak 5255'e gönderin.

AcabaNerede Servisi, üyenin onayı neticesinde, acabanerede.com veya iPhone/iPad uygulaması üzerinden gerçekleştirdiği NEREDE / NEREDEYIM konum sorguları sonucunda, belirli bir alanı kapsayan ve sorgulanan üyenin bulunduğu konumun dolaylarındaki yaklaşık bir konum bilgisini bildirmektedir. Gelen konum bilgisi Mobil Operatörün baz istasyonu yoğunluğu veya GSM şebekesindeki o anki mevcut trafik yoğunluğu veya coğrafi şartlara bağlı olarak değişiklik gösterebilecektirUygulamayı kullanan üyelerimiz tüm bu koşulları kabul etmiş sayılmaktadır.

İndirme Sayfası (gezginler.net)