ABB Trafik

iPhone ve iPad için Trafik Durumu Görüntüleme Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
tamindir.com gezginler.net

ABB Trafik eğer Ankara'da trafiğe çıkmayı düşünüyorsanız oldukça işinize yarayacak bir mobil trafik uygulaması.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz ABB Trafik uygulaması Ankara Büyükşehir Belediyesi EGO Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanmış resmi bir Ankara trafik yoğunluğu durumu uygulamasıdır. ABB Trafik kullanarak nerede olursanız olun cep telefonunuzu veya tabletinizi kullanarak Ankara'nın trafik yoğunluk bilgilerine ulaşabiliyorsunuz. Uygulama kullanıcılara anayolların, sokakların, caddelerin ve bulvarların anlık olarak ne kadar yoğun olduklarını izleyebilme imkanı veriyor. Bu iş için Ankara'nın farklı noktalarındaki kameralara bağlanılarak canlı olarak görüntüler mobil cihazınıza aktarılmakta.

ABB Trafik içerisinde yer alan trafik yoğunluğu haritasının yanısıra yol bilgileri, yollar üzerinde yürütülen kazılar ve çalışmalar hakkında bilgiler, otobüs hatları ve hatlar üzerindeki otobüsler hakkındaki bilgiler de kullanıcılara sunuluyor. Dilerseniz ABB Trafik kullanarak gitmek istediğiniz yere sizi götürecek rotayı belirleyebiliyorsunuz. Adres aramamodülüne sahip olan ABB Trafik sizi adres sorma derdinden de kurtarabilmekte. 

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Ankara Büyükşehir Belediyesi EGO Genel Müdürlüğünün hazırladığı Ankara Trafik Yoğunluğu Uygulamasında Anayol, Bulvar, Cadde ve Sokakların anlık trafik yoğunluğu izlenebilmekte ve bir çok noktada kameraların canlı olarak izlenmesi sağlanmaktadır.

Uygulama Bölümleri :

- Trafik Yoğunluğu Haritası- Canlı Kamarelar- Yol Bilgileri- Yol Çalışma Bilgileri- Otobüs Hatları ve Hat Üzerindeki Otobüsler- Rota Belirleme- Adres Arama- Konumunuzu Belirleme- Favorilerim- Ayarlar

Destek, Öneri ve Şikayetleriniz için [email protected]/* */ adresi ile irtibata geçebilirsiniz.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;