A-HDR

iPhone ve iPad için HDR Fotoğraf Çekme Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: Kentaro Yama
tamindir.com indir.com

A-HDR adından da anlaşılacağı üzere, HDR fotoğraflar çekmek üzere özel olarak tasarlanmış bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Bildiğiniz gibi HDR fotoğraf çekmek konvansiyonel yollarla yapıldığında oldukça vakit alan ve tecrübe gerektiren bir işlem. Photoshop gibi komplike programlarla yapmak bir nebze kolay olsa da mobil cihazlarda yapmak için sayılı seçeneğiniz var.

A-HDR bu konuda kullanabileceğiniz ücretsiz uygulamalardan bir tanesi ve kullanıcılara HDR çekim konusunda yardım ediyor. Uygulamada çok sayıda farklı mod bulunmakta ve bu modların hepsi özel amaçlar üzerine yoğunlaşmakta. Kolay modda 15 farklı ön ayar mevcut ve dilediğinizi seçip çekime başlayabiliyorsunuz.

Pro modda tüm ayarları kendiniz yapabiliyorsunuz ve bu sayede daha profesyonel sonuçlar elde edebiliyorsunuz. Uygulama fotoğrafların orijinallerini saklıyor. Uygulama arayüzde çok fazla ayar barındırmıyor ve kullanıcılara hızlı bir deneyim vaat ediyor. Farklı butonlarda toplanmış özellikler, uygulamayı kullanmayı epey kolaylaştırıyor.

Siz de HDR fotoğraflar çekip farklı sosyal medya araçlarında paylaşmak istiyorsanız, A-HDR tam ihtiyacınız olan uygulama ve istediği ücrete kesinlikle değiyor.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

HDR fotoğraf çekmek üzere tasarlanan bu uygulama ile fotoğraflarınızda düzenleyebilirsiniz.

Uygulama içerisinde çok sayıda farklı mod bulunmakta ve bu modlar sayesinde çekim yapabiliyorsunuz.Kolay modda 15 tane farklı ön ayar bulunmakta ve bunlarda herhangi istediğinizi seçip çekime başlayabilirsiniz.Promod da ise tüm ayarları elle kendiniz yapıyorsunuz ve daha profesyonel bir iş çıkartmış oluyorsunuz.

Kullanımı da çok kolay olan bu uygulamayı indirmenizi tavsiye ederiz.Ayrıca uygulama ödediğiniz ücreti de hak ediyor.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;