7 Minute Workout - Fitness for Women

Fitness for Women İndir

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
tamindir.com indir.com

Yoğun iş hayatı ve yapılması gereken diğer işler derken çoğu kişi spor yapmaya pek vakit bulamıyor. Yorucu bir iş gününden sonra soluğu spor salonunda almak pek de akıllıca bir fikir değil. Fakat akıllı telefonların yaygınlaşmasıyla birlikte üreticiler, günlük hayatın zorluklarına bir nebze de olsa çözümler üretebiliyorlar.

7 Minute Workout da bu çözümlerden bir tanesi. Kadınların fiziki yapısı temel alınarak geliştirilen bu uygulama ile özellikle yopun olarak çalışan kullanıcılar evlerinde spor yapmaya vakit ayırabilir. Adından da anlaşılacağı üzere 7 dakikalık periyotlar halinde programlar sunan uygulama ile günde sadece 7 dakikanızı ayırarak daha sağlıklı bir vücuda sahip olabilirsiniz.

Fiziki şartlarınıza ve istediğiniz vücut yapısına uygun programlar seçebilir ve programlarınızı dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Uygulamanın en önemli özelliği ise kullanıcıların hareketleri doğru ve sağlıklı bir şekilde yapmaları için görsel destek sağlaması. Elbette, bu tarz uygulamaları kullanmadan önce doktorunuza danışmanızı tavsiye ediyorum.

Eğer siz de daha sağlıklı bir vücuda zahmetsizce sahip olmak istiyorsanız, 7 Minute Workout'ı mutlaka denemelisiniz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad gibi cihazlarınız için özel olarak tasarlanmış 7 Minute Workout - Fitness for Women uygulaması ile evinizde spor yapabilirsiniz.

özellikle yoğun iş temposunda çalışarak spor salonlarına vakit ayıramayan kullanıcıların oldukça işlerine yarayacağını düşündüğüm uygulama içerisinde 7 dakikalık periyorlar halinde programlar bulunmaktadır. Uygulama ile günde 7 dakikanızı spora ayırarak sağlıklı ve fit bir vücuda sahip olabilirsiniz.

İstediğiniz vücut yapısına göre program seçebilir ve programlarınızı dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. görsel destek sağlaması uygulamanın en önemli özelliğidir. Bu sayede kullanıcılar hareketleri en doğru şekilde uygulayabilirler.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;