7 Minute Workout Challenge

iPhone ve iPad için Egzersiz Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
tamindir.com indir.com

7 Minute Workout Challenge spor yapmaya çok vakit bulamayan kullanıcılara hitap eden bir uygulama.

Egzersiz yapmak sağlıklı bir vücuda kavuşmanın ve formu korumanın en önemli bileşenlerinden biri. Fakat günlük hayatın yoğunluğu sebebiyle pek çok kullanıcı spor yapmaya yeterli vakit bulamıyor. 7 Minute Workout Challenge ise tam da bu aşamada devreye giriyor ve kullanıcılara günde sadece 7 dakikalarını ayırarak spor yapmalarına yardım ediyor.

Uygulamanın en iyi yanlarından birisi de tamamen kullanıcı dostu bir arayüze sahip olması. Daha önce bu tarz bir uygulama kullanmamış kullanıcılar bile bu uygulamayı rahatlıkla kullanabilir.

Uygulamanın öne çıkan özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Hem erkek hem de kadın kullanıcılar için ayrı hazırlanmış video ve sesli materyaller
  • Kilo kaybını detaylı bir şekilde takip edebilmek amacıyla tasarlanmış sayaç
  • Çalışma programları ve farklı başarımlar
  • Ekstra satın almalar barındırmayan tam sürüm

Görüldüğü gibi 7 Minute Workout Challenge, ücretli olarak sunulduğu için içerisinde hiçbir şekilde ekstra satın alma işlemi bulundurmuyor. Uygulamayı indirin ve spor yapmaya başlayın. Eğer uygulamayı düzenli bir şekilde kullanırsanız birkaç hafta sonra vücudunuzda meydana gelen değişimleri gözle görebilecek duruma geleceksiniz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

7 Minute Workout Challenge uygulamasını iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınıza yükleyebilir, günde sadece 7 dakikanızı ayırarak egzersiz yapabilir ve sağlıklı, dinç bir vücuda sahip olabilirsiniz.

Spor salonlarına vakit ayıramayan kullanıcılar düşünülerek geliştirilmiş olan 7 Minute Workout Challenge uygulaması ile günde sadece 7 dakikanızı ayırarak evinizin rahatlığında egzersiz yapabilir, sağlıklı ve dinç bir vücuda sahip olabilirsiniz.

Ayrıca uygulama egzersizleri destekleyen videolar ve fotoğraflar ile birlikte geliyor. Bu sayede egzersizleri en doğru şekilde uygulayarak yapmış olduğunuz hareketlerden verim alabilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;