1V1Y.COM

iOS için 1V1Y Alışveriş Uygulaması

Platform: İphone ve İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: iMobileCode
tamindir.com indir.com gezginler.net

1V1Y.COM, ünlü markaların en yeni ürünlerine ulaşabileceğiniz ve indirime giren ürünleri takip edebileceğiniz alışveriş uygulamasıdır. İster sezon ürünlerini isterseniz de fırsat ürünlerini tercih edin… Bu uygulamada yer alan tüm ürünler tamamen orijinal.

Hem iPhone hem de iPad’inizde alışveriş yapma imkanı tanıyan 1V1Y.COM’da modayı sıkı takip edenlerin tercih ettiği yüzlerce marka bulunuyor. Tüm markaların yeni sezon ürünlerini görebildiğiniz gibi filtreleme uygulayarak tercih ettiğiniz markanın ürünlerinin listelenmesini sağlayabiliyorsunuz. Günün fırsatları bölümünden indirim oranlarını, sürelerini ve markaları ayrı ayrı görebiliyorsunuz. Sezon bölümünde sadece yeni ürünleri görmüyor, en çok satan, en beğenilen ürünlere de ulaşabiliyorsunuz.

Hemen ücretsiz üyeliğinizi oluşturarak 1V1Y.COM’da sunulan ürünlere göz atabilir ve anında sepetinize ekleyebilirsiniz. Siparişlerim sekmesinden tüm siparişlerinizin durumunu anlık olarak takip etmeniz de mümkün.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Sevdiğiniz ve takip ettiğiniz birçok ünlü markayı bulabileceğiniz bir uygulamadır.Uygulamadaki bütün ürünler orjinaldir.

iOS işletim sistemine sahip tüm mobil cihazlarda bu uygulamayı kullanabilirsiniz. 1V1Y.com'dan modayı kaçırmaktan takip edebileceksiniz ve alışverişin tadını çıkaracaksınız.Birçok filtreleme özelliğine sahip uygulamada istediğiniz ürünü anında bulabiliyorsunuz.

Ayrıca en çok satan ve en sevilen ürünleri de uygulamada bulabilirsiniz.Hemen bu uygulamayı indirip ürünlere göz atabilirsiniz.Siparişlerim sekmesinden önceki siparişlerinize göz atabilir ve sipariş takibi yapabilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)

İçinden Moda Çıkan Alışveriş Sitesi 1V1Y.COM’un iPhone ve iPad uygulamalarıyla online AVM keyfini günün her saatinde her yerde yaşayın.

Özel alışveriş kulüplerine farklı bir soluk getiren 1V1Y.COM, Türkiye’de ilk defa Yeni Sezon ve Günün Fırsatlarında binlerce markayı %100 orijinallik güvencesi ile bir arada bulunduruyor.

Yeni sezon koleksiyonlarının farklı avantajlarla yer aldığı “Yeni Sezon” bölümünde ünlü markaların 10 binlerce farklı ürününe ulaşabileceksiniz.

Günün Fırsatları bölümünde ise her ay 500 farklı markanın %90’a Varan İndirimlerden yararlanabilirsiniz.

Sezon koleksiyonları ve günün fırsatlarını tek çatı altında toplayan 1V1Y.COM, üyelerine “sezon” ve “günün fırsatı” ürünlerinde marka ayrımı yapmaksızın tek sepet ile alışveriş imkanı sunuyor.

Akıllı alışverişin adresi 1V1Y.COM’da iade işlemlerinizi ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;